Agenda

Overzicht activiteiten Sint Nicolaashof

Januari, februari, maart 2020
Di 7 jan Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Nieuwjaarsreceptie m.m.v. 'Monique Zingt' 14:30 Bewoners Kloosterhof, dagbehandeling, Gouwzee, Torens De Botter
Wo 8 jan DJ Hennie 10:00 Bewoners Toren A & B De Plecht
Do 9 jan Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 10 jan Borrel & Babbel 16:00 Gouwzee  
  Cambuur-Volendam 20:00    
Za 11 jan Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 12 jan Eucharistieviering. Feest Doop v/d Heer 09:30 Einde van de Kersttijd Th. v.d. Woude
Di 14 jan Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Bingo EMZ 14:30 Via kaartverkoop De Botter
Do 16 jan Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 17 jan Volendam-Jong PSV 20:00    
Za 18 jan Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 19 jan Eucharistieviering 09:30 2e zondag v/h jaar E.J. van Teijlingen
Ma 20 jan Tennis   Begin Australian Open  
Di 21 jan Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Bingo Gouwzee 14:30 Bewoners Gouwzee 't Brijkje
Do 23 jan Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 24 jan Roda-Volendam 20:00    
Za 25 jan Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 26 jan Eucharistieviering 09:30 3e zondag d/h jaar S. Tol
Ma 27 jan Muziek met Tini 10:00 Bewoners Toren A Op de afdelingen
Di 28 jan Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
Wo 29 jan Muziek met Tini 10:00 Bewoners Toren B Op de afdelingn
  Maaltijd 'Samen aan tafel 12:00 Op inschrijving De Botter
Do 30 jan Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 31 jan Volendam-Helmond Sport 20:00    
Za 1 feb Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 2 feb Eucharistieviering 09:30 Maria Lichtmis (Blasiuszegen) E.J. van Teijlingen
  Tennis   Finale Australian Open  
Di 4 feb Eucharistieviering 09:00 Blasiuszegen E.J. van Teijlingen
  Optreden West-Friese Dansgroep 14:30 Kaartverkoop De Botter
Do 6 feb Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Za 8 feb Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 9 feb Eucharistieviering 09:30 5e zondag d/h jaar P. Stomph
Ma 10 feb Jong AZ-Volendam 20:00    
Di 11 feb Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Themamaaltijd 17:00 Inschrijving bij balie v/h restaurant De Botter
Wo 12 feb DJ Hennie 10:00 Bewoners Torens A & B De Plecht
Do 13 feb Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 14 feb Valentijnsdag      
  Borrel & Babbel 14:30 Bewoners Gouwzee 't Brijkje
  Volendam-Telstar 20:00    
Za 15 feb Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 16 feb Eucharistieviering 09:30 6e zondag d/h jaar E.J. van Teilingen
Di 18 feb Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Bingo EMZ 14:30 Via kaartverkoop De Botter
Do 20 feb Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 21 feb Begin Carnaval t/m 25 februari      
  Begin voorjaarsvakantie t/m 1 maart      
Za 22 feb Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 23 feb Eucharistieviering 09:30 7e zondag d/h jaar Th. v/d Woude
Ma 24 feb Jong Utrecht-Volendam 20:00    
Di 25 feb Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Bingo Gouwzee 14:30 Bewoners Gouwzee 't Brijkje
Wo 26 feb Eucharistieviering 09:00 Aswoensdag. Begin v/d 40dagentijd. Vasten- en onthoudingsdag  
  Maaltijd 'Samen aan tafel' 12:00 Op inschrijving De Botter
Do 27 feb Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 28 feb Volendam-GA Eagles 20:00    
Za 29 feb Eucharistieviering 09:00 Schrikkeldag P. Stomph
Zo 1 mrt Eucharistieviering. 1e zondag veertigdagentijd 09:30   E.J. van Teijlingen
Di 3 mrt Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
Do 5 mrt Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 6 mrt Volendam-Jong Ajax 20:00    
Za 7 mrt Eucharistieviering 09:00   Ant. Goos
Zo 8 mrt Eucharistieviering. 2e zondag veertigdagentijd 09:30   E.J. van Teijlingen
Di 10 mrt Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Optreden 14:30 Kaartverkoop De Botter
Wo 11 mrt DJ Hennie 10:00 Bewoners Torens A & B De Plecht
Do 12 mrt Eucharistieviering. 19:00   Ant. Goos
Vr 13 mrt NEC-Volendam 20:00    
Za 14 mrt Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 15 mrt Eucharistieviering 3e zondag veertigdagentijd 09:00   P. Stomph
Di 17 mrt Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Bingo EMZ 14:30 Via kaartverkoop De Botter
Do 19 mrt Eucharistieviering. Hoogfeest Sint Jozef 19:00   Ant. Goos
Vr 20 mrt Borrel & Babbel 14:30 Bewoners Gouwzee 't Brijkje
  Volendam-Almere 20:00 Begin van de lente  
Za 21 mrt Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
  Stille omgang 22:30 Sint Vincentiuskerk  
Zo 22 mrt Eucharistieviering 4e zondag veertigdagentijd. 09:30 (Laetare) Th. v.d. Woude
Ma 23 mrt Muziek met Tini 10:00 Bewoners Toren A Op de afdelingen
  Voorjaarsmode met Marion Mode 14:30 Inloop Botter en Plecht
Di 24 mrt Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Bingo Gouwzee 14:30 Bewoners Gouwzee 't Brijkje
Wo 25 mrt Hoogfeest Maria Boodschap      
  Muziek met Tini 10:00 Bewoners Toren B Op de afdelingen
  Maaltijd 'samen aan tafel' 12:00 Inschrijving De Botter
Do 26 mrt Eucharistieviering 19:00   Ant. Goos
Vr 27 mrt MVV-Volendam      
Za 28 mrt Eucharistieviering 09:00   P. Stomph
Zo 29 mrt Eucharistieviering. 5e zondag in veertigdagentijd 09:30   S. Tol
  Zomertijd 02:00 De klok één uur vooruit  
Di 31 mrt Eucharistieviering 09:00   E.J. van Teijlingen
  Themamaaltijd 17:00 Inschrijving bij balie v/h restaurant De Botter

Kerkdiensten

Zondagmorgen half tien
Dinsdagmorgen negen uur 
Donderdagavond zeven uur 
Zaterdagmorgen negen uur

Soos Sint Nicolaashof

De soos is maandag- en woensdagavond van 18.30 – 20.30 uur 
Deelname is € 4,50 per keer. Een 10 rittenkaart kost € 40.- is verkrijgbaar bij de balie van het restaurant.