Agenda

Overzicht activiteiten Sint Nicolaashof

maart en april 2018
24 maart Eucharistieviering 9:00   P. Stomph
24 maart Ingang zomertijd 2:00 De klok een uur vóóruit  
25 maart  Palmzondag 9:30 Begin van de Goede Week E.J. van Teijlingen
26 maart Optreden van Tinie Smit 10:00 Bewoners toren A, op de afdelingen  
27 maart Eucharistieviering 9:00   E.J. van Teijlingen
27 maart Paasmaaltijd 11:30 Bewoners Gouwzee en VPT Botter en Plecht
27 maart  Paasmaaltijd 11:30 Bewoners Torens Op de afdelingen
28 maart  Optreden van Tinie Smit 10:00 Bewoners Toren B Op de afdelingen
28 maart Maaltijd Wonen-Plus 12:00 Leden Botter
29 maart Ziekenviering Mariakerk 15:00 Forever Young zingt Mariakerk
29 maart Witte Donderdag 19:00 Eucharistieviering S. Tol
30 maart Goede Vrijdag, Kruisweg 15:00    
30 maart Herdenken Heilig Lijden 19:00 Sint Vincentiuskerk  
31 maart  Paaswake 16:00 Botter en de Plecht E. van Teijlingen
1 april Hoogfeest van Pasen 9:30 Eucharistieviering E. van Teijlingen
1 april  Wielrennen   Ronde van Vlaanderen  
2 april Tweede Paasdag 9:30 Eucharistieviering Th. van de Woude
3 april Eucharistieviering 9:00   E. van Teijlingen
3 april Film Oud-Volendam 14:30 Kloosterhof, Aanleunwoningen, Wijk Botterq
3 april Champions League 2017-2018   Kwartfinale  
5 april Eucharistieviering 19:00   S. Tol
6 april Gezellig samenzijn 14:30 Gouwzee en dagbehandeling Hal Gouwzee
7 april Eucharistieviering 9:00   Ant. Goos 
7 april Pieperrace       
8 april Pieperrace      
8 april  Eucharistieviering 9:30 Zondag van de Goddelijke Barmhartigheid B. de Bock
10 april Eucharistieviering 9:00   E. van Teijlingen
10 april Bingo 14:30 Kloosterhof, aanleunwoningen, Wijk Bottr
10 april Champions League    Kwartfinale  
12 april Eucharistieviering 19:00   S. Tol
13 april Filmmiddag 14:30 Gouwzee/dagactiviteit Plecht
14 april Eucharistieviering 9:00   P. Stomph
15 april Eucharistieviering 9:30 Derde zondag van Pasen S. Tol
15 april Wielrennen   Amstel Goldrace  
16 april Bernadette Soubirous      
17 april Eucharistieviering 9:00   E. van Teijlingen
17 april Themamaaltijd 17:00 Op inschrijving Botter
19 april  Bingo 14:30 Gouwzee/dagactiviteit Beneden Gouwzee
19 april Eucharistieviering 19:00   S. Tol
21 april Eucharistieviering 9:00   P. Stomph
22 april Eucharistieviering 9:30 Zondag van de goede herder Th. van de Woude
24 april Eucharistieviering 9:00   E. van Teijlingen
24 april Viering Koningsdag 14:30 Op inschrijving Botter
24 april Champions League   Halve finale  
25 april Maaltijd wonen-Plus 12:00 Leden Botter
26 april Eucharistieviering 19:00 Petrus Canislus S. Tol
27 april Koningsdag   Koninklijke familie in Groningen Begin meivakantie
28 april  Eucharistieviering 9:00   Ant. Goos
29 april Eucharistieviering 9:30 Zondag voor de Oosterse kerken S. Tol